NEWSY, czyli aktualności ze szkolnego podwórka

NEWS!                NEWS!                 NEWS!                NEWS!                NEWS!               NEWS! 
 
 

10 października drużyna naszej szkoły w składzie Wojciech Doberschutz z 2A, Jan Kozłowski 1A, Adrian Malanowski 2A, Alicja Miłoszewska 2A, Aneta Niewiadomska 2A,Mikołaj Nowicki 2D, Natalia Rządzińska 2A, Lubomir Basiński 3A, Anna Jarecka 3A, Weronika Kąkolewska 3A, Sebastian Krygier 3A, Wiktor Morańda 3A i Monika Pietruszewska 3A, stoczyła pierwszy mecz w ramach konkursu Wielkopolskie Mecze Matematyczne. Przeciwnikiem była drużyna I LO w Gnieźnie. Ekipa II LO wygrała mecz wynikiem 19,5 : 1, wykazując się bardzo dobrą wiedzą matematyczną i strategią prowadzenia rozgrywki.


Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i liczymy na więcej!
Mecz rewanżowy 27-10-2017 o godz 13.00 w naszej szkole.

Lidia Dzikowska i Piotr Wróblewski