NEWSY, czyli aktualności ze szkolnego podwórka

NEWS!                NEWS!                 NEWS!                NEWS!                NEWS!               NEWS! 
 
 

W przeprowadzonym 18 kwietnia  etapie diecezjalnym Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej uczennica Joanna Banaszak zajęła I miejsce natomiast Mateusz Wesołowski IV miejsce.Dodatkowo Joanna Banaszak będzie reprezentowała naszą Szkołę i Archidiecezję w finale ogólnopolskim, który odbędzie się w Niepokalanowie w dniach 4 - 5 czerwca.

***

W Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym Eureka uczeń z kl.2a Jakub Małkowski za bardzo dobry wynik otrzymał dyplom i nagrodę książkową a Adrian Malanowski,Szymon Sydorowicz, Antoni Borowski, Małgorzata Kruszka, Kinga Roszak, Roksana Krysztofiak, Jeremi Herwart, Jan Kozłowski i Maciej Dolatkowski dyplomy wyróżnienia. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

***

Dwie drużyny z naszej szkoły w składzie: Małgosia Kruszka, Natalia Rządzińska i Alicja Miłoszewska (2a) oraz Karolina Biniecka, Kasia Matysiak i Jakub Krzemiński(2f) popisały się ogromną wiedzą na temat życia i twórczości Stefana Żeromskiego i w XVII edycji Powiatowego Konkursu Wielkie Rocznice, który odbył się 2o kwietnia  zajęły miejsca na podium.
Ala, Małgosia i Natalia zajęły pierwsze miejsce, natomiast Kasia, Karolina i Jakub - trzecie.
Gratulujemy ogromnej wiedzy i sukcesu!